PeraBet 144 / PeraBet144.com Adres Değişikliği Hakkında
  • 01/25/2018
Güncel Adresimize giriş için lütfen tıklayınız.

PeraBet 144 / PeraBet144.com Adres Değişikliği Hakkında

Online gaming platformumuz ilk kurulduğu andan itibaren hızla gelişmiş ve sektördeki bilinirliği en yüksek firmalardan birisi haline gelmiştir. Cazip oyun seçeneklerinin sunulduğu oyun platformumuz, son teknoloji alt yapısıyla kaliteli bir hizmete imza atmaktadır. Her geçen gün yeni üyelerin dahil olduğu, eğlenceli oyun deneyimini ve kalitesini yaşamaya başladığı platformumuz üzerinde zaman zaman TIB bağlantı problemi yaşanmaktadır. Bu sorunun ortaya çıkmasıyla birlikte platformumuzun internet adresi güncellenmektedir. TIB bağlantı sorunu Türkiye yasaları gereği internet sitemizin banlanması sebebiyle oluşmaktadır.

Bağlantı sorununun ortaya çıkmasıyla birlikte platformumuza üye olan tüm kullanıcılarımızın bilgileri en kısa süre içerisinde yeni internet adresimize taşınmaktadır. Kullanıcı hesaplarında tanımlı olan bakiyeler, kullanıcılarımızın daha önce oynadığı bahisler, hiçbir sorun olmadan yeni adresimize aktarılır. Üyelerinin memnuniyetini daima en üst seviyede tutmayı amaç edinmiş platformumuz, yaşanan TIB bağlantı sorunlarında yeni adres bilgilerini kullanıcılarımıza bildirme sorumluluğunu üstlenmiştir. Bu doğrultuda yeni adresimiz platformumuza ait olan tüm hesaplar üzerinden duyurulacaktır. Eğer hiçbir mecra üzerinden yeni adres bilgimize ulaşamazsanız, eski adresin sayı olarak bir üstünü deneyerek internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Yaşanan adres değişimleri genel itibariyle eski adresin sayı olarak üst numaraları biçimindedir. Bu bilgiler ışığında PeraBet143.com olan internet adresimiz PeraBet 144 olarak değişmiştir.

Destek sitemiz üzerinden platformumuza ait güncel internet adresini öğrenebileceğiniz gibi canlı destek hattımıza bağlanarak da en yeni site adres bilgimize ulaşabilirsiniz. Canlı destek personellerimiz size hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat boyunca çalışmaktadır. Canlı desteğimize tüm sorularınızı ve sorunlarınızı iletebilir, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. İnternet sitemize kesintisiz olarak ulaşmaya devam edebilmek için güncel site adres bilgilerimizi sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.